
Aluminium vouwdak Rever 4m
Aluminium pergola Rever van 4 meter biedt een nieuw ontwerp voor vouwdaken. Door de moderne ontwerpen van de vouwdaken, uitgerust met de nieuwste technologieën, is de dakconstructie in staat om een minimale hellingshoek van 6% te waarborgen. In vergelijking met andere modellen van uitschuifbare pergola's biedt dit bij de Rever een voordeel.
Het juiste ontwerp van je pergola
Het compacte, eenvoudige en lineaire ontwerp van de aluminium Rever pergola, inclusief een schuifbaar lamellendak, is perfect voor eigenaren die een elegante buitenruimte willen creëren waar je het hele jaar door van kunt genieten. Met je vouwdak kun je niet alleen buiten zitten, maar ook profiteren van de luchtcirculatie die je kunt aanpassen. Bij een gesloten systeem kun je de warmte door het schuifbare dak laten ontsnappen, wat resulteert in een aangenaam binnenklimaat.
Bepaal wanneer je buiten of binnen zit
Schuifbare overkappingen beschikken over alle mogelijke eigenschappen van een praktische en ruime constructie. Bij de schuifbare overkapping Rever wordt dit nogmaals onderstreept door de noodzakelijke minimale hellingshoek. Het Rever vouwdak van 4 meter breed is gemaakt van aluminium en beschikt over een elektrisch schuifbaar dak. Dit maakt het voor gebruikers mogelijk om vrij van de ruimte te genieten, waardoor je geen opgesloten gevoel meer ervaart, zelfs niet als je voor een kleine afmeting kiest. Het is een uniek product, niet alleen op het gebied van mogelijkheden, maar ook door de wijze waarop het vouwdoek van het dak wordt gevouwen. Het doek schuift automatisch van boven naar beneden, vergelijkbaar met een harmonicadoek, waardoor de buitenruimte erboven zichtbaar is. Je observeert 's avonds dus vrij de sterrenhemel.
Geniet van de voordelen
Je kunt de schuifbare overkappingen, zoals het model Rever 4m, volledig naar eigen voorkeur samenstellen en inrichten. Je kunt een aluminium veranda ombouwen tot een gesloten ruimte met bijvoorbeeld glazen schuifdeuren, wat je een extra binnenruimte op je terras biedt. Daarnaast heb je de mogelijkheid om te kiezen voor ritsscreens die niet volledig een opgesloten gevoel creëren, maar je wel beschermen tegen zon, wind, regen en warmte, zodat je toch je blik naar buiten kunt behouden. Wanneer je een horecagelegenheid hebt, zoals een restaurant, brasserie of strandpaviljoen, zorg je voor een flexibele buiten- en binnenruimte die extra zitplaatsen biedt.
Eigenschappen
- Totale waterbestendigheid na het ontvouwen van het dak.
- Minimale helling van 6%
- Het is bestand tegen extreme temperaturen en UV-stralen.
- Windweerstandsklasse 6 (overeenkomend met een windsnelheid tot 88 km per uur).
- Opatex drielaags PVC doek waterdicht met Blockout voor verbeterde zonwering.
- De PVC-afdekking is afgewerkt met druipranden om te voorkomen dat water naar de zijkant wegstroomt.
- Wandafwerking met aluminium beschermkap
- Poedercoating met oppervlakte voorbehandeling om het aluminium verder te beschermen tegen corrosie.
- Stille en soepel lopende transportwagens met zes nylon gecoate lagers
- De aandrijving gebeurt door middel van een buismotor met elektronisch beheer van de doekspanning.
Extra mogelijkheden
- Kies een afdak voor bescherming van het lamellendoek
- LED verlichting als extra sfeer optie
Contact gegevens:
Schaduwdoekkeuze.nl
Wolfshoek 1a
5511KH Knegsel
Tel: +(31) 040 - 2826082
Email info@outdoortuinidee.nl
Showroom open:
Ma t/m Za van 10:00 -17:00 uur